TBF'den TELKODER'e 'Geleceğe Bağış' ziyareti

Tüketici Birliği Federasyonu, Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği’ni (TELKODER) ziyaret etti. Ziyarette TBF tarafından bir süre önce başlatılan “Geleceğe Bağış” kampanyası için destek istendi.

TBF'den TELKODER'e 'Geleceğe Bağış' ziyareti
29 Eylül 2020 - 13:35

Bir süre önce “Geleceğe Bağış” kampanyası ile uzaktan eğitimden yararlanabilme olanaklarına sahip olmayan öğrenciler için farkındalık kampanyası başlatan bu konuda sunduğu çözüm önerileri ile kamuoyuna ve hükümet yöneticilerine çağrılarda bulunan Tüketici Birliği Federasyonu, Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği’ni (TELKODER) ziyaret ederek destek istedi.
 
Tüketici Birliği Federasyonu (TBF) Genel Başkanı Mehmet Bülent Deniz, TBF Yönetim Kurulu Üyesi ve Tüketici Güvenliği Derneği Genel Başkan Yardımcısı Turhan Dik tarafından, TELKODER Genel Başkanı ve TTM Telekom AŞ. Danışmanı Halil Nadir Teberci’ye yapılan bu ziyarette, bir süre önce yaşama veda eden TELKODER Genel Başkanı Yusuf Ata Arıak için kurumsal taziye dilekleri iletildi ve iletişim sektörüne ilişkin güncel sorunlar üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.


 
Özellikle pandemi nedeniyle eğitim öğretimde uygulanan uzaktan eğitim uygulamasında ortaya çıkan sorunların değerlendirildiği ziyarette, TBF tarafından bir süre önce başlatılan “GELECEĞE BAĞIŞ” kampanyası hakkında bilgi verilerek, TELKODER üyelerinin kampanyaya desteklerinin beklendiği ifade edildi.
 
TELKODER Genel Başkanı Teberci de, “GELECEĞE BAĞIŞ” kampanyası ile internet erişimi ve donanım ihtiyacı olan öğrenciler için toplumsal farkındalık oluştuğunu belirterek, kampanyaya ne şekilde katkı verebilecekleri konusunu değerlendirdiklerini ifade etti.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum